آمار و نتایج لیگ برتر

با توجه به اینکه ما فقط یک بازی در فصل لیگ برتر داریم ، و اهداف مورد انتظار (xG) در بهترین حالت با حجم نمونه بزرگتر برای کار بهترین است ، در چند مقاله اول این ستون از پشتیبان فصل گذشته استفاده خواهم کرد و همچنین آنچه در باز شدن آخر هفته شاهد آن بودیم تا از طریق تیم های سرد و گرم صحبت کنیم.

HOT کیست؟

چلسی

قهرمانان اروپا داغترین تیم لیگ برتر هستند.

توماس توخل در چنین بازه زمانی کوتاهی آبی ها را به یک مدعی جدی تبدیل کرده است ، اما اساس موفقیت آنها در خط دفاعی بوده است و هیچ تیمی از زمان ورود توخل گلهای بهتری را در مقابل (xGA) در هر بازی به ثمر نمی رساند.

آبی ها در 19 بازی لیگ زیر نظر آلمان در فصل گذشته به طور متوسط ​​0.68 xGA در هر بازی به دست آوردند، و این در آخر هفته ادامه یافت ، جایی که آنها کریستال پالاس را به شانس معادل 0.34 xG محدود کردند.

علاوه بر این، چلسی از نظر امتیاز مورد انتظار (xP) در هر بازی تحت نظر توخل در فصل گذشته پیشتاز بود، با میانگین 2.10 آنها نسبت به 2.06 منچسترسیتی بسیار بهتر.

روملو لوکاکو هم اکنون در ترکیب است و می تواند آنها را به سطح دیگری برساند ، این هفته آخر مقابل آرسنال شروع می شودبه

شهر منچستر

با وجود شکست مقابل تاتنهام در روز افتتاحیه و بسیاری از صاحب نظران و طرفداران معتقد بودند که این یک شکست مستحق است ، اما سیتی متأسفانه بازی را بر اساس شانس های ایجاد شده از دست داد.

قهرمانان پپ گواردیولا در نبرد xG با 2.41 تا 1.30 پیروز شدند، ایجاد سه موقعیت بزرگ (0.35 xG+) ، و مدل Infogol محاسبه می کند که بر اساس کیفیت شانس های ایجاد شده در بازی ، منچسترسیتی 62 درصد مواقع در این بازی پیروز می شدبه

READ  چوب کیوی قناری ها را فرو می برد

بدیهی است ، هیچ کس پیشنهاد نمی دهد که سیتی دوباره در بالای جدول قرار نگیرد ، اما در حالی که عملکرد ضعیف در تست چشم ممکن است درست باشد ، باید در نظر داشت که با وجود بازی کمتر از حد معمول به طور استاندارد ، سیتی هنوز شانس های کافی را ایجاد کرد تا حداقل به یک امتیاز برسد.

سیتیزن ها فصل گذشته نیز قبل از قهرمانی به آرامی شروع کردند و بازی خانگی مقابل نوریچ فرصتی عالی برای بازگشت به سبک به نظر می رسد. من روز شنبه برای قناری ها می ترسمبه

وستهام

تیم دیوید مویس فصل گذشته در کسب رتبه ششم عالی بود و کلید موفقیت آنها بسیار غیر مویز بود، همانطور که چکش ها بازي بازي بازي مي کردند که باعث شد آنها فرصت هاي زيادي را ايجاد کنند.

در نیم فصل دوم ، وستهم به طور متوسط ​​1.78 xGF در هر بازی داشت و این روند حمله آنها را به عنوان چهارمین تیم برتر هجومی در 19 بازی پایانی این فصل معرفی کرد – بهتر از منچستریونایتد (1.67).

آنها دائماً حریفان خود را خنثی می کردند و در نتیجه بازی با نقاط قوت حمله خود ، بازی های با امتیاز بالا را برنده می شدند ، روندی که به نظر می رسد در فصل جدید نیز ادامه داشته باشد.

وستهام روز یکشنبه در نیوکاسل با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید که در این بازی مستحق برد بود آنها یک هفته بازی 3.15 xGF بالا ایجاد کردند، اما آنها همچنین 1.87 xGA را مجاز کردند. آنها همچنان یک تیم سرگرم کننده برای تماشای و پیروزی در مسابقات فوتبال خواهند بود.

READ  نکات اورتون - استون ویلا

سرد کیست؟

کریستال پالاس

بدیهی است که تغییر مدیریتی در Selhurst Park صورت گرفته است و پاتریک ویرا جانشین Roy Hodgson شده است ، بنابراین ارزیابی این امر دشوار بود ، اما بر اساس آنچه در چلسی دیدیم ، چیز زیادی در پالاس تغییر نکرده استبه

آنها به همان شیوه ای عمل می کردند که ما انتظار داشتیم هاجسون تیمش را در تیم “شش نفره بزرگ” قرار دهد و در حالی که چلسی یکی از سخت ترین تیم هایی است که می توان با آنها بازی کرد ، اما نکات مثبت کمی وجود داشت. این هفته در یک بازی بزرگ با برنتفورد شرکت کنید – که در رویکرد خود طراوت بخش بودند.

عقاب ها در جدول xG اینفوگول در جایگاه هجدهم قرار گرفت، نشان می دهد که آنها مستحق حضور حداقل در مبارزه سگ های سقوط کننده هستند ، و این بدان معناست که اگر ویرا روند اصلی خود را بهبود ندهد ، آنها می توانند یک تیم در ترکیب باشند.

دیدن پیشرفت آنها در دوران سرمربی فرانسوی جالب خواهد بود ، به خصوص اینکه آنها با بازیکنان جوان و مهیجی قرارداد امضا کرده اند ، اما در این زمان ، آنها همچنان تیمی بسیار سرد و بالقوه برای مخالفت هستند.

ساوتهمپتون

هیچ تیمی در لیگ برتر سردتر از ساوتهمپتون نیست. و این از نقطه نظر نتایج واقعی و مورد انتظار است.

آنها فصل گذشته 15 بازی از 21 بازی گذشته خود در لیگ را باختند ، جمع آوری 14 امتیاز از 63 امکانچهار پیروزی آنها در آن زمان برابر شفیلد یونایتد و فولام و کریستال پالاس و برنلی بود که به ترتیب در جدول xG اینفوگول در جایگاه 18 و 17 قرار گرفتند.

READ  آمار و نتایج لیگ برتر

از لحاظ دفاعی ، قدیسین مأیوس کننده بودند ، اجازه می دهد 1.77 xGA در هر بازی در آن کشش 21 بازی – چهارمین بدترین فرایند دفاعی در لیگ – در حالی که حمله ضعیف آنها با فروش دنی اینگز ضعیف تر شده است.

جانشین او ، آدام آرمسترانگ ، در دیدار مقابل اورتون به گل رسید ، اما گل او (0.44 xG) از یک خط دفاعی به دست آمد و ساوتهمپتون چیزی جز آن موقعیت خلق نکرد ، در پایان xG 0.75به

اورتون شانس را پس از شانس ایجاد کرد و سه بار از 2.19 xG نتیجه گرفت ، یعنی بیشتر برای ساوتهمپتون یکسان بود. در مرحله بعد ، تیم فجیع منچستریونایتد. 9-0 دیگر کسی؟

می توانید برنامه Infogol رایگان را در برنامه دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.