آمار و نتایج لیگ برتر


HOT کیست؟

شهر منچستر

آیا عملکرد سیتی در استمفورد بریج بهترین نمایشی بود که ما مدت ها در لیگ برتر دیده بودیم؟ من چنین می گویم.

آنها چلسی را – که دومین قهرمانی برای قهرمانی بود – در حیاط خلوت خود غرق کردند و موقعیت های زیادی را خلق کردند در حالی که هیچ چیزی را در دفاع نمی دادند (xG: CHE 0.32 – 1.73 MCI)به

این بخش از بازی آنها مستحق اعتبار زیادی است ، زیرا تیم پپ دوباره از نظر xGA در هر بازی به عنوان بهترین در لیگ رتبه بندی می شود و فقط 0.52 اجازه می دهد ، و بهترین بعدی اورتون با 1.02 است.

سیتی هفته سختی را پشت سر گذاشته است ، بازی در چلسی و پی اس جی تا به حال انجام شده است ، اما به این راحتی ها نیست آنها روز یکشنبه از آنفیلد دیدن می کنندبه آیا آنها می توانند برنده بیانیه دیگری را بدست آورند؟ اگر آنها بخواهند این کار را انجام دهند ، دفاع آنها باید به همان شیوه ادامه یابد.

لیورپول

بله ، لیورپول آخر هفته گذشته مقابل برنتفورد در تساوی هیجان انگیز 3-3 قرار گرفت ، اما آنها به لطف حمله خود در رده داغ باقی می مانند ، که در حال حاضر ترسناک است.

قرمزها در تمام شش بازی اخیر خود در همه رقابت ها سه یا بیشتر گل به ثمر رسانده اند و در لیگ برتر بر اساس گل های مورد انتظار به عنوان بهترین تیم مهاجم رتبه بندی می شوند – به طور متوسط ​​3.11 xGF فوق العاده در هر بازیبه

سیتی با 2.55 در رتبه بعدی قرار دارد ، اما شیوه ای که قرمزها از تیم های دفاعی شایسته استفاده می کنند چشم نواز است و قبل از بازی با برنتفورد دفاع آنها بسیار محکم به نظر می رسید.

یورگن کلوپ امیدوار است که آن بازی به صورت یکبار برگزار شود توان دفاع در برابر من سیتی را ندارداما در حالی که حمله آنها در این سطح انجام می شود ، لیورپول شانس پیروزی در هر بازی را دارد.

اورتون

علی رغم از دست دادن بازیکنان اصلی ، اورتون شنبه گذشته نورویچ را با سهولت کامل اخراج کرد و در حالی که آنها نسبت به سایر تیم ها دارای برنامه افتتاحیه نرم بودند ، اما واقعاً از مزیت استفاده کرده اند.

READ  نکات تاتنهام - منچسترسیتی

شاگردان رافا بنیتز در شش بازی پنجم قرار گرفتند ، اما موفق شدند سومین امتیاز مورد انتظار (xP) را جمع آوری کرد، و دارای چهارمین بهترین فرایند xG هستند.

شروع خوب آنها بدون هیچگونه مشکلی است و پیشرفتهایی که از زمان انتصاب بنیتز صورت گرفته بسیار عالی بوده است.

از نظر دید ، فصل گذشته تحت نظر کارلو آنچلوتی ، میانگین تافی ها 1.32 xGF و 1.47 xGA در هر بازی بود. در شش بازی لیگ زیر نظر رافا ، اورتون به طور متوسط ​​1.72 xGF و 1.01 xGA در هر بازی داشته استبه

این یک نمونه کوچک است و آنها هنوز با تیم “قوی” روبرو نیستند ، اما علائم امیدوار کننده است. سفر شنبه به منچستریونایتد شانس آنها برای بیان واقعی است

WARM کیست؟

انبار مهمات

بسیاری پس از شکست در سه بازی ابتدایی آرسنال را ترک کردند ، اما تیمی که روز یکشنبه اسپرز را به طرز قانع کننده ای شکست داد با سه بازی اول کاملاً متفاوت بود – به ویژه در پرسنل.

آنها بسیار عالی بودند ، و تعادل بسیار خوبی در سرتاسر تیم خود داشتند ، و اکنون به سمت بالا حرکت می کنند. از زمان استراحت بین المللی ، فقط من سیتی ، لیورپول و منچستریونایتد این بازی را انجام داده اند بیشتر از آرسنال xPoint جمع آوری کرد، در حالی که تیم های مشابه تنها تیم هایی هستند که در سه بازی گذشته از روند xG بهتری برخوردار هستند.

برنامه ای مهربان نقش مهمی در آن ایفا کرده است ، اما مسلما توپچی ها در حال پیشرفت هستند و الف سفر به برایتون در روز شنبه واقعاً فرصتی است برای اینکه مردم بنشینند و توجه کنند.

استون ویلا

برای شروع ، ویا فقط برای شکست دادن منچستر یونایتد به دسته WARM صعود نکرده است ، آنها به لطف عملکرد مداوم مداوم محکم وارد میدان می شوند.

آنها فقط اجازه داده اند 1.10 xGA بدون قلم در هر بازی تا اینجای فصل – و این شامل بازیهای چلسی و منچستریونایتد – می شود که رتبه پنجم بهترین روند دفاعی در لیگ برتر را دارد.

non-pen-xga-per-game.png

از نظر شانس های بزرگ بدون قلم (0.35 xG+) ، ویلا در 6 بازی فقط 5 بازی را مجاز کرده استs ، که همچنین در رتبه پنجم بهترین های لیگ قرار دارد.

آنها یک پشتوانه حقوقی محکم هستند و الف مبارزه با تاتنهام ممکن است یکشنبه دوباره مشکلاتی داشته باشدبه

READ  هاوارتز برای الهام بخشیدن به گل در برابر لیورپول

برنتفورد

برنتفورد پس از شروع فصل ، شایسته ذکر در گروه WARM است ، با نتایج کاملاً شایسته ، از جمله تساوی مقابل لیورپول در آخرین بازی.

آنها جمع آوری کرده اند هفتمین مورد از xPoint از طریق شش بازی، و توانایی بازی در روشهای مختلف را نشان داده است.

تیم توماس فرانک تیمی است که باید از آن ترسید ، و حتی یک تیم تیم وستهام باید یکشنبه مراقب باشدبه

COOL کیست؟

لیدز

من در ستون هفته های گذشته مبارزات لیدز را برجسته کردم و از آن زمان هیچ چیز تغییر نکرده است ، تیم مارسلو بیلسا پس از تلاش مجدد در حمله و دفاع ، مقابل وستهام شکست خورد (xG: LEE 1.27 – 2.06 WHU)

سرخپوشان با میانگین 1.17 در هر بازی با میانگین 1.17 در هر بازی به عنوان هفتمین تیم مهاجم بد رتبه بندی می شوند ، این نگرانی بزرگی است زیرا دفاع آنها نسبت به فصل گذشته بهبود نیافته است – جایی که آنها فقط از سه تیم بهتر بودند.

اگر اوضاع به همین شکل پیش برود ، لیدز بیشتر اکثریت کمپین را به سمت پایین نگاه می کند تا به سمت بالا. یک فرصت خوب برای به دست آوردن اولین برد آنها در این فصل ، شنبه ظاهر می شود آنها میزبان واتفورد هستندبه اگر آنها نتوانند در آن بازی پیروز شوند ، شاید وقت آن رسیده است که وحشت کنید.

ساوتهمپتون

پس از ثابت نگه داشتن کشتی به دنبال شکست سزاوار روز افتتاحیه ، ساوتهمپتون واقعاً از آن زمان شروع به کار نکرده است.

آنها پس از شکست 1-0 مقابل وولوز بدون پیروزی باقی می مانند و علیرغم تساوی با منچستریونایتد و منچسترسیتی ، قدیس ها محکم در نبرد سقوطبه

رالف Hasenhuttl دفاع خود را تقویت کرده است ، اما این امر با عواقب حمله ، همراه است ساوتهمپتون در 5 بازی از 6 بازی خود در لیگ موفق به شکستن xGF 1.0 نشدبه فقط در نیوکاسل آنها تهدید آمیز به نظر می رسیدند.

تساوی شما را در این لیگ حفظ نخواهد کرد و اگر شروع به تمرینات بیشتر در حمله کنند ، باز هم می توانند در دفاع بسیار آسیب پذیر باشند. آنها هنوز شبیه یک تیم هستند که در نبرد سقوط شرکت خواهند کرد و الف سفر به چلسی این آخرین بازی است که آنها قبل از استراحت بین المللی می خواهند.

READ  واردی برای پایان دادن به خشکسالی خود در برابر سرمربی قدیمی رانیری

سرد کیست؟

لستر

لستر همچنان در ابتدای فصل جدید روزهای سختی را پشت سر می گذارد ، چرا که آخرین بازی خود برابر برنلی بدون برد 2-2 مساوی کرد ، اما عملکرد بهتر هجومی روباه ها بود.

با این حال ، با توجه به استعدادی که در اختیار دارند ، به طور متوسط ​​1.16 xGF در هر بازی نمایش ضعیفی است و تیم برندن راجرز به درستی در نیمه پایینی جدول قرار دارد.

آنها با سختی روبرو هستند سفر یکشنبه به کریستال پالاس پس از بازی خارج از خانه در لیگ اروپا ، و مگر اینکه اوضاع را از نظر تهاجمی بهبود بخشند ، لستر باز هم در پیروزی شکست خواهد خورد.

تاتنهام

وای. آیا می تواند برای اسپرز بدتر شود؟

آنها روز یکشنبه در امارات رقت انگیز بودند و دوباره مشکلات عمده ای ایجاد کردند و آنها را متوقف کردند.

طرف نونو سازمان یافته و بی ایده به نظر می رسد و فرایند xG آنها همان تصویر را نشان می دهد – بر اساس xPoints سومین قسمت نشسته استبه

فقط نوریچ بدترین روند حمله را نسبت به اسپرز دارد (1.01 xGF در هر بازی) ، در حالی که فقط نوریچ ، نیوکاسل و لیدز بدترین روند دفاعی را نسبت به تیم نونو (1.99 xGA در هر بازی) دارند.

کمترین-xgf-per-game-pl.png

اینها رقمهای با ارزش سقوط هستند و الف میزبانی یک استون ویلا محکم حضور در روز یکشنبه می تواند به نتیجه منفی دیگری برای اسپرز منجر شود.

نورویچ

به نظر می رسد واضح است ، اما نوریچ در 6 بازی بدترین تیم لیگ برتر بوده است ، با 6 شکست خود مسائل دو طرف زمین را برجسته کرده است.

آنها هستند بدترین تیم تهاجمی و بدترین تیم دفاعی در لیگ، یعنی همه چیز در حال حاضر برای طرف دنیل فارک تیره و تار به نظر می رسد.

اگر نتوانند نتیجه بگیرند شنبه در برنلی، بسیاری آنها را از قبل می نویسند – و مخالفت با آن دشوار است.

می توانید برنامه Infogol رایگان را در برنامه دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *