آمار و نتایج لیگ برتر


HOT کیست؟

لیورپول

لیورپول مانند مدعیان قهرمانی قانونی بازی می کند.

راهی که در آن تیم کریستال پالاس که بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل تاتنهام صعود کرده بود را کنار گذاشت ، یک اظهار نظر بود و قرمزها بار دیگر موقعیت های زیادی را ایجاد کردند (xG: LIV 3.30 – 0.87 CRY)

هیچ تیمی در پنج بازی بهتر از مردان یورگن کلوپ روند حمله ای انجام نمی دهد ، زیرا 3.20 xGF آنها در هر بازی نشانه این است که آنها بعد از تعطیلات تابستانی به تمام سیلندرها شلیک می کنند.

در دفاع ، آنها دارند در چهار بازی اخیر لیگ خود کمتر از 1.0 xGA مجاز بوده است، بنابراین در پایان نیز خوب به نظر می رسیم.

از قرمزها باید ترسید و در حالی که دفاع محکم برنتفورد آخر هفته کار را سخت می کنداگر لیورپول به همان شکل به خلق خود ادامه دهد ، باید مشکلات کمی داشته باشد.

چلسی

در توماس توخل ، می توان ادعا کرد که چلسی بهترین مربی تاکتیکی در لیگ برتر را دارد.

تعویض او در نیمه اول مقابل اسپرز تفاوت بزرگی ایجاد کرد و بازی را تغییر داد ، در این بازی چلسی همچنان برتری داشت (xG: TOT 0.78 – 2.49 CHE)

آنها در نیمه دوم Spurs به ​​0.05 xG محدود شد، بار دیگر قدرت دفاعی خود را نشان داد ، آبی ها در پنج بازی لیگ چهار دروازه خود را بسته نگه داشته بودند – لیورپول تنها تیمی بود که قهرمان اروپا را شکست داد.

پس از چند بازی تلاش برای پیدا کردن یک خط حمله ، آنها به نظر می رسیدند که اسپرز بسیار تهدید آمیز است ، که خبر خوبی است. آخر هفته میزبان منچسترسیتی استبه چلسی یک تیم متعادل است.

WARM کیست؟

شهر منچستر

خب ، سیتی در پایان تساوی بدون گل ناامید کننده با ساوتهمپتون در هفته گذشته “هفته ای تعیین کننده” دارد.

طرف پپ به اندازه ای خلق کرد که مستحق پیروزی باشد ، اما تقریباً به اندازه ای که آنها تلاش کرده بودند. سیتی آخر هفته به چلسی سفر می کند قبل از سفر به پاریس در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاری سن ژرمن می رود، با هفته تست آنها با a بازدید از آنفیلد در GW7 از لیگ برتر

READ  قرمزها را برای یک فصل مشخص کنید

در هفته گذشته برخی مسائل نگران کننده خارج از زمین وجود داشت ، به ویژه گواردیولا پس از درخواست هواداران سیتی از آنها برای حضور در مسابقات ، و همچنین پپ گفت تیمش “خسته” است. این در آستانه این هفته بزرگ نگران کننده است.

در حالی که حمله آنها علیه قدیسین انجام نمی شد ، دفاع آنها بار دیگر محکم به نظر می رسید و در مجموع قهرمانان فقط اجازه داده اند 0.56 xGA در هر بازی در لیگ برتر این دوره

بازی شنبه در استمفورد بریج دو تیم دفاعی برتر لیگ را مقابل یکدیگر قرار می دهد … بازی کم گل کسی؟

منچستر یونایتد

به نظر می رسید آخر هفته گذشته برای منچستریونایتد کارت آزاد از زندان خارج شده بود و داوید دخیا آخرین ضربه پنالتی مارک نوبل را مهار کرد تا هر سه امتیاز تیم اوله گونار سولسشر را تضمین کند.

آنها همچنان در رده WARM باقی می مانند ، زیرا شیاطین سرخ دوباره در نبرد xG پیروز شدند و موقعیت های خوب زیادی ایجاد کردند (xG: WHU 1.69 – 2.13 مون)

اجازه دادن فقط 0.89 xG بدون پنالتی به یک تیم مهاجم قوی وستهم نباید به نظر برسد ، و این چهارمین بازی لیگ پنج تیمی بود که در آن کمتر از 1.0 xGA بدون پنالتی مجاز بود.

از نظر دفاعی آنها در حال پیشرفت هستند ، در حالی که تعداد حمله اولیه آنها نیز در حال افزایش است. بازی خانگی مقابل استون ویلا یک تست خوب دیگر را ارائه می دهد ، و ویلا در پشت محکم به نظر می رسد در حالی که در ضد حمله خطرناک به نظر می رسد.

COOL کیست؟

لیدز

لیدز در حال حاضر با مشکل روبرو است و در پنج بازی لیگ بدون پیروزی به سر می برد و روند هجومی آن در سطحی نیست که فصل گذشته شاهد آن بودیم.

آنها دارند میانگین 1.15 xGF در هر بازی تا کنون، در فصل گذشته 1.63 بسیار نزولی بود و آنها در برابر برنلی و نیوکاسل تلاش کردند تا خلق کنند – دو تیم انتظار می رود در شش و هشت پایانی قرار بگیرند.

READ  پنج هدف کارت وحشی برای Gameweek 3

از نظر دفاعی ، تیم بیلسا مانند فصل قبل آسیب پذیر بوده است و بنابراین کاهش تعداد مهاجمان به دلیل عدم نتیجه گیری آنها مشهود است.

فصل گذشته حمله لیدز در دفاع آنها – که در رده چهارم بدترین رده بندی قرار داشت – انجام شد ، اما هنوز نشانه هایی از خود نشان نداده است که می تواند دوباره این فصل را انجام دهد. آ میزبانی وستهام یک آزمون سخت دیگر برای لیدز اثبات می کند.

برنلی

ممکن است به برنلی نگاه کنید و فکر کنید “چگونه آنها در گروه COLD نیستند؟” چهار تا از پنج بازی بدون پیروزی را برای شروع فصل از دست داده است ، اما اعداد اصلی داستان متفاوتی را نشان می دهد.

شاگردان شان دایچ در پنج بازی تنها سه گل به ثمر رسانده اند ، اما شانس هایی معادل 7.43 xGF ایجاد کرده اند، بنابراین عدم تکمیل بالینی و/یا دروازه بانی خوب برای آنها در مراحل اولیه فصل هزینه داشته است.

مطابق xGD (+0.20 ، +0.18 ، -0.13 ، +0.12) ، همه بازی های آنها بسیار دور از لیورپول دور بود (-1،83 xGD) ، که نشان می دهد چگونه آنها فقط در مسابقات تنگاتنگ سبز بازی نکرده اند. هنوز.

دیر یا زود این موضوع برعکس می شود و آنها به نتایجی می رسند که عملکردشان شایسته است ، شاید با شروع سفر آخر هفته به لستربه

سرد کیست؟

لستر

لستر سومین شکست خود را در پنج بازی لیگ در برایتون در آخر هفته گذشته تجربه کرد ، بازی ای که VAR در آن نقش داشت ، اما همچنین یک بازی دیگر که در آن روباه ها در هر دو انتهای زمین شکست خوردند.

شاگردان برندان راجرز در هر پنج بازی لیگ برتر تا کنون و در تنها بازی خود در لیگ اروپا ، نبرد xG را باخته اند و این چیزی نیست که از تیمی که در چند فصل گذشته پنجم شده بود انتظار نداشتیم.

موقعیت فعلی آنها در رتبه دوازدهم با آنها خوشایند است Foxes سومین قسمت در xPoints است، اما نگران کننده تر ، فقط تاتنهام (که به زودی با او صحبت خواهیم کرد) و نورویچ xGF کمتری نسبت به لستر (1.02 xGF در هر بازی) تولید کرده اند.

READ  نکات لستر و اورتون - جاستین مردی که باید آن را دنبال کند

آ بازی خانگی مقابل برنلی می تواند مهمترین بازی آنها در فصل باشد. عملکرد ضعیف و نتیجه بار دیگر علامت سوال جدی را در اطراف روباه ها به جا می گذارد.

تاتنهام

Ooofffttt … با اسپرز از کجا شروع کنیم.

آنها مدتی در رده COOL قرار گرفته اند و نتایج ضعیف آنها را نشان نمی دهد ، اما دو نمایش اخیر آنها یک شوخی بوده است. کریستال پالاس و چلسی تاتنهام را بدون هیچ تهدیدی کنار گذاشته اند.

طرف نونو دارد به طور متوسط ​​0.84 امتیاز xPoint در پنج بازی زمانی که تاتنهام تحت نظر مورینیو قرار داشت ، 1.43 میانگین داشت.

هواداران اسپرز احتمالاً پس از تصدی مورینیو اوضاع بدتر نشد ، اما نشانه های اولیه نشان می دهد که این اتفاق افتاده است.

آنها دارند به طور متوسط ​​0.99 xGF و 2.06 xGA در هر بازی از طریق پنج مسابقه – هر دو رقمی که تا حد زیادی نگران کننده هستند. همانطور که استفاده از هری کین – یا عدم وجود آن.

کین تنها 31 شوت در 312 دقیقه انجام داده و سه بار به هدف اصابت کرده و در مجموع 0.56 xG را جمع کرده است. معادل 0.17 xG/95به

در شش فصل گذشته ، کین به طور متوسط ​​0.64 xG/95 بوده است ، بنابراین نشانه های اولیه این است که طلسم و گلزن آنها فقط فرصت های مناسبی را نمی بیند. او مسافر است

از نظر دفاعی آنها به راحتی در معرض دید قرار می گیرند ، که با توجه به Nuno آن در خط تماس تعجب آور است ، اما همه موارد فوق به خوبی نشان نمی دهد عازم امارات برای دربی شمال لندن روز یکشنبهبه

می توانید برنامه Infogol رایگان را در برنامه دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *