آمار و نتایج لیگ برتر


با توجه به اینکه ما فقط دو بازی در فصل لیگ برتر داریم و معیارهای مورد انتظار (xG) در بهترین حالت با حجم نمونه بزرگتر برای کار بهترین است ، در چند مقاله اول این ستون از پشتیبان فصل گذشته استفاده خواهم کرد و همچنین آنچه تا کنون شاهد آن بوده ایم تا از طریق تیم های سرد و گرم صحبت کنیم.

HOT کیست؟

چلسی

چلسی با سهولت کامل آرسنال را کنار گذاشت و روملو لوکاکو در حمله برای آبی ها تاثیر فوری داشت و به تیمش کمک کرد مجموع xG را 3.17 جمع کنیدبه

تیم دفاعی تیم توماس توخل آرسنال را به 0.68 xG محدود کرد و بدون N’Golo Kante و Thiago Silva این کار را انجام داد. این یعنی چلسی دارد در 21 بازی توخل در لیگ فقط 0.66 xGA در هر بازی مجاز بود مسئول

این رقم حیرت انگیزی است ، اما آیا آنها می توانند شنبه سه تیم اول لیورپول را محدود کنند؟ این یک نبرد جذاب خواهد بود.

شهر منچستر

طبق معمول ، سیتی کار خود را انجام داد ، زیرا آنها نورویچ را کنار گذاشتند. طرف پپ تنها یک ضربه را به قناری ها واگذار کرد، در حالی که تنظیم حملات روان آنها باعث هرج و مرج شد.

همانطور که در ستون هفته های گذشته ذکر شد ، شکست در اسپرز بر اساس کیفیت موقعیت های ایجاد شده محق نبود و اگر سیتی با همین روند به بازی خود ادامه دهد ، تیم باخت باقی خواهد ماند.

با آرزوی موفقیت روز شنبه آرسنال …

وستهم (و آنتونیو)

میشائیل آنتونیو یک بازیکن خوب و یک فوتبالیست خوب استبه او در بهترین تیم هجومی لیگ طی دو بازی (هرچند) بازی می کند و چکش ها 5.7 xG را جمع آوری کرده اند.

آنتونیو با xG یا xA مسئول 66 of از کل چکش بوده و اهمیت او را برجسته کرده است ، اما اگر تیم دیوید مویس به همان شکل به خلق خود ادامه دهد ، آنها تیمی خواهند بود که باید از آنها ترسید.

بیشتر در مورد آنتونیو ، او فصل گذشته در 95 دقیقه در ضربات پنالتی xG پیشرو در لیگ برتر بود ، بنابراین شماره 9 جدید هامرز از جایی که کارش را آغاز کرده بود شروع به کار کرد.

READ  بازگشت مردان مویس به چکش خانه هشدار اولیه اروپا

WARM کیست؟

در حال حاضر ، چون ما سه تیم مشابه در هفته گذشته در رده “HOT” داریم ، من تصمیم گرفتم یک دسته “WARM” را اضافه کنم ، و تیم هایی را که زیر سطح حباب می زنند اما هنوز مستحق عنوان “HOT” نیستند ، برجسته کنم. ‘. بیایید اینها را سریع نگه داریم

منچستر یونایتد

در حالی که کارشناسان ممکن است اظهار داشته باشند که ساوتهمپتون در برابر منچستریونایتد شایسته یک امتیاز بود ، مجموع xG داستان متفاوتی را بیان می کند (xG: SOU 0.66 – 2.16 مون)

اینفوگول بر اساس شانس بازی یونایتد محاسبه می کند 72 درصد مواقع سه امتیاز را جمع آوری می کرد، بنابراین صفحه نمایش خوبی بود. چند اجرای دیگر مانند آن و تیم سولسشر در رده برتر قرار خواهند گرفت.

لیورپول

شاگردان یورگن کلوپ بارنلی را به راحتی کنار گذاشتند ، اما آنها تا حدود زیادی ترس داشتند ، و همین اتفاق در برد 3-0 آنها در نورویچ رخ داد ، به این معنی که آنها هنوز وضعیت HOT را تثبیت نکرده اند.

قرمزها در مسیر درستی حرکت می کنند ، اما دفاع آنها با بازگشت ویرژیل فن دیک بهبود می یابد ، در حالی که حمله آنها در حال افزایش است. اجرای خوب شنبه مقابل چلسی می تواند آنها را در ردیف بالا ببیند.

اورتون

هنوز روزهای اولیه دوران رافا بنیتز است ، اما نشانه ها وجود دارد فوق العاده دلگرم کنندهبه اگرچه آنها آخر هفته گذشته توسط لیدز برگزار شدند ، اما تافی ها پس از ایجاد موقعیت های بهتر مستحق برد بودند (xG: LEE 1.06 – 1.86 EVE)

این به دنبال نمایش فوق العاده ای برابر ساوتهمپتون بود. به نظر می رسد آنها در فصل گذشته پیشرفت کرده اند و آنها را تبدیل به تیمی می کند که باید مراقب آنها باشیم. برایتون در آخر هفته آزمایش بزرگی را ارائه می دهد اگر چه.

COOL کیست؟

در کنار دسته “WARM” ، من همچنین می خواهم یک نقطه وسط در سمت سرد اضافه کنم ، ما آن را تیم هایی می نامیم که “COOL” هستند. این شامل تیم هایی است که من به دلیل داده ها نگران آنها هستم ، اما نه به خاطر سطح “COLD” – که اتفاقاً همان تیم های هفته گذشته هستند.

READ  نکات تاتنهام در برابر LASK - زخمی ها برای بازگشت به عقب

لستر

روباه ها دوشنبه شب توسط وستهام 4-1 شکست خوردند ، اما در حالی که کارت قرمز نقش آشکاری در این گل داشت ، لستر شانس هایی برابر با 0.13 xG ایجاد کرد قبل از اینکه Ayoze Perez دستور پیاده روی خود را صادر کندبه

اگر اینها جمع نشده باشند ، این مسئله چندان نگران کننده نخواهد بود فقط 0.55 در بازی رفت خود مقابل گرگ هابه اگر این نوع حملات برای لستر به هنجار تبدیل شود ، زیرا به نظر می رسد ریتم آنها ضعیف است ، ممکن است چند نتیجه بد دیگر در راه باشد.

طرف برندن راجرز سفر کنید تا شنبه با نورویچ روبرو شوید، و عملکرد ضعیف در آن بازی احتمالاً باعث می شود که آنها در دسته COLD قرار بگیرند.

گرگ ها

شاگردان برونو لاگه برنامه افتتاحیه سختی داشتند – بازی با لستر (ت) و تاتنهام (ه) قبل از میزبانی منچستریونایتد در روز یکشنبه – و در حالی که آنها در نبرد xG در هر دو بازی تا کنون پیروز شده است، شیوه ای که آنها این کار را کرده اند نگران کننده است.

گرگ ها در حال پیروزی در نبرد xG هستند کمیت و نه کیفیتبه آنها در دو بازی 42 ضربه شگفت انگیز زده اند برابر با 3.48 xG – به این معنی که هر عکس به طور متوسط ​​xG 0.08 داشته است.

آداما ترائوره دو شانس بزرگ در آن نمونه (0.62 و 0.67 xG) را از دست داده است ، وولوز تنها شانس های بزرگی را از 42 ایجاد کرده است. این یک مسئله است و این شیوه بازی به طور مداوم نتیجه نمی گیرد.

استون ویلا

در حالی که ویا در اولین بازی خود در فصل گذشته در هفته گذشته مقابل نیوکاسل پیروز شد ، روند حمله آنها چیزی است که هنگام جستجوی زوایای شرط بندی باید مورد توجه قرار گیرد.

READ  نکات فوتبال شنبه - 17 اکتبر 2020

شاگردان دین اسمیت در این فصل چهار گل به ثمر رسانده اند ، دو گل پنالتی بوده است و آن هم واقع بینانه نیست که تصور کنیم تیمی در هر بازی یک پنالتی برنده می شود، بنابراین اجازه دهید به آمار xG بدون مجازات آنها نگاه کنیم.

در دو بازی مقابل واتفورد و نیوکاسل ، ویلا به ترتیب 0.46 و 0.55 xG بدون قلم تولید کرده استبه آنها به سختی می توانند از بازی باز خلق کنند و این آخر هفته با پشت سر هم سرسخت برنتفورد روبرو می شوند – یک بازی کم گل کسی؟

سرد کیست؟

کریستال پالاس

پالاس هفته گذشته کاری نکرد که من را وادار به پیشرفت کند ، در تلاش برای ایجاد یک بار دیگر فرصت برای میزبانی برنتفورد (xG: CRY 0.62 – 0.85 BRE)

آنها هم اجازه چندانی ندادند ، اما این بخش حمله کننده توپ است که باید به پیشرفت های عمده آنها نیاز داشت. سفری به وستهم با حملات تهاجمی به احتمال زیاد دوباره رویکرد منفی را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین از دیدن خالی دیگری از طرف ویرا تعجب نکنید.

ساوتهمپتون

در حالی که نتیجه خوب بود ، عملکرد واقعاً برابر منچستریونایتد نبود. آنها همه جا را از نظر دفاعی نگاه کرد، و این دومین بازی از هر دو این دوره بود که در آنها بیش از 2.0 xGA مجاز بود.

به نظر می رسد حمله نیز یک مسئله باشد ، زیرا Saints در این فصل بسیار کم خلق کرده است. مردان Hasenuttl مطمئناً تیمی هستند که من به آن خواهم رفت تا زمانی که بهبودی را شاهد نباشم به مخالفت خود ادامه دهید، و آن شامل این آخر هفته برابر نیوکاسل می شود تیمی که در 20 بازی اخیر خود در لیگ برتر هدف حمله ای نشان داده است.

می توانید برنامه Infogol رایگان را در برنامه دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *