آمار و نتایج لیگ برتر | سرد و گرم کیست؟


HOT کیست؟

شهر منچستر

در حالی که آنها در هفت بازی در صدر جدول نیستند ، سیتی باید بر اساس معیارهای زیر بنایی داشته باشد جمع آوری مورد انتظار ترین امتیاز (xPoints) در لیگ برتر تاکنون

تساوی 2-2 آنها در آنفیلد در برابر رقیب عنوان یک بازی پرشور و نمایشی عالی بود و شروع سختی را از دیدگاه برنامه به ویژه در خارج از خانه به پایان رساند.

تیم پپ پیش از این در تاتنهام ، لستر ، چلسی و لیورپول بازی کرده است – چهار مورد از هفت بازی برتر فصل گذشته – و حتی اگر آنها بازیهای خانگی خاصی را انجام داده اند ، روند اصلی xG آنها با توجه به دیدارهای خارج از خانه فوق العاده چشمگیر است (2.35 xGF ، 0.62 xGA در هر بازی)

آنها تیمی هستند که باید شکست داده شوند و دارای بازی خانگی مقابل برنلی برای گرم کردن آنها بعد از استراحت بین المللی – بازی ای که آنها معمولاً با نتیجه 5-0 برنده می شوند.

لیورپول

در این فصل باید از تیم دیگری که در آن بازی به یاد ماندنی در آنفیلد دخیل بودند ترسید.

قرمزها که هنوز شکست نخورده اند ، واقعاً در حمله با سرعت متوسط ​​بالا رفته اند ، به طور متوسط بالاترین سطح لیگ 2.84 xGF در هر بازی از طریق مبادلات آغازین کمپین.

در حالی که علامت های س questionال دفاعی وجود دارد ، اما اگر قرمزها به همان شیوه به حمله ادامه دهند ، در بازیهای زیادی در این فصل پیروز خواهند شد.

محمد صلاح در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته است شش گل (5.4 xG) و سه پاس گل (2.1 xA) به نام او در حال حاضر Eqyptian با استراحت و شادابی به نظر می رسد و اخیراً به عنوان بازیکن ماه ژانویه لیگ برتر اینفوگول در ماه سپتامبر معرفی شد.

مردان کلوپ با قهرمانی در سطح هجومی به عنوان قهرمانی خود بازگشتند و صلاح نیروی محرکه این حرکت بود. واتفورد مراقب باشیدبه

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

WARM کیست؟

گرگ ها

به نظر می رسد که در مراحل اولیه فصل جدید ، چنین است گرگ ها برایتون جدید هستندبه

در حالی که آنها در نیمه پایینی جدول قرار دارند ، برونو لاگه در رده دوم جدول قرار دارد چهارم برای xPoints و سوم برای تفاوت هدف مورد انتظار (xGD) – معیارهای اصلی برای بررسی اینکه تیم واقعاً خوب یا بد است.

FBGVOV_XEAQoaXR.jpg

عملکردها به ویژه در زمینه دفاعی ثابت است ، جایی که فقط منچسترسیتی (0.62) xGA بهتر در هر بازی نسبت به گرگ ها (1.04) ارسال کرده است.

اگر آنها با همان سطوح ادامه دهند ، انتظار داشته باشید که طلا قدیمی از جدول صعود کند. آنها شنبه از استون ویلا دیدن کنید، و با توجه به برتری آنها بر اساس داده های مسابقات تا کنون ، دیدن پیروزی آنها تعجب آور نخواهد بود – با قیمت بالایی (3.65).

اورتون

شروع فوق العاده ای در فصل اورتون با هدایت رافا بنیتز.

آنها پس از تساوی 1-1 در اولدترافورد در رده پنجم قرار گرفتند ، اما معیارهای زیر نشان می دهد باید چند مکان بالاتر در سوم بنشیندبه

در حالی که سه بازی اخیر آنها به همان اندازه که فصل را شروع کردند چشمگیر نبوده است ، اما می توان آنها را تا حدودی بخشید بدون حضور دومینیک کالورت لوین و ریچارلیسون ، دو بهترین بازیکن هجومی آنها.

آنها میانگین 1.65 xGF و 1.07 xGA در هر بازی این آمار واقعاً چشمگیر است که نسبت به فصل گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، و در حالی که آنها با توجه به موقعیت پیش بینی متوسط ​​حریف اینفوگول ، دومین برنامه ساده را تا کنون داشته اند ، از حالا تا استراحت بین المللی بعدی (بله یکی دیگر نیز وجود دارد) ، رتبه بندی برنامه آنها به عنوان پنجمین آسانترین – شروع با a بازی خانگی مقابل وستهامبه

FBGWKh_WUAc3TIr.jpg

COOL کیست؟

لستر

این شروع فصلی نبود که بسیاری برای قهرمان جام حذفی لستر در نظر داشتند ، که با هشت امتیاز از هفت بازی در رده سیزدهم قرار داشت. اجرا تضمین می کند که آنها وجود داشته باشند پانزدهم بر اساس xPointsبه

READ  نکات Istanbul Basaksehir v منچستر یونایتد

آنها در نبرد xG تنها در یکی از هفت بازی خود در لیگ تا به حال پیروز شده اند و مشکلات مهمی در حمله دارند.

میانگین روباه ها فقط 1.13 xGF در هر بازی است سومین کمترین رتبه در لیگ، در حالی که تنها پنج تیم کمتر از پنج تیم خود فرصت های بزرگ غیر پنالتی (0.35 xG+) ایجاد کرده اند.

با دفاعی که به طور میانگین در هر بازی 1.75 xGA در هر بازی به نظر رسیده است ، یک فرایند xG نیمه پایینی دارید. آنها شنبه میزبان منچستریونایتد استو اگر بخواهند چیزی از آن بازی بگیرند ، روباه ها واقعاً باید سطح خود را ارتقا دهند.

FBGWT9ZXsAE7C8S.png

نمودار بالا میانگین xGF (آبی) و xGA (نارنجی) میانگین لستر تحت هدایت راجرز از ابتدای فصل 19/20 را نشان می دهد. اکثر اوقات لستر فرآیند xG مثبت (آبی) را ارسال کرده است ، اما در ابتدای این فصل اولین دوره منفی طولانی مدت آنها (نارنجی) مشاهده شده است. چیزی باید تغییر کند ، و سریع.

ساوتهمپتون

ساوتهمپتون در هفت بازی بدون پیروزی باقی ماند ، هفدهم در جدول نشسته است – دقیقاً جایی که لیاقت آن را دارند.

آنها به عنوان رتبه بندی می شوند دومین بدترین تیم از نظر xGF بدون قلم در هر بازی (0.98) و سومین بدترین از نظر xGA بدون قلم در هر بازی (1.79) – به این معنی که آنها در نهایت مانند تیمی عمل می کنند که انتظار می رود در نبرد سقوط قرار بگیرند.

تیم رالف Hasenhuttl از زمان شکست لیورپول در سنت مری در فصل گذشته در این سطح ظاهر شده است ، بنابراین چیز جدیدی نیست و اگر چیزی تغییر نکند ، رسیدن به نتایج دشوار است – با شروع آخر هفته لیدزبه

سرد کیست؟

نورویچ

در مورد نورویچ چه می توانیم بگوییم به جز اینکه آنها بار دیگر در سطح مورد نیاز برای رقابت در لیگ برتر نیستند.

READ  قناری ها در این شلیک 4/1 بازنده می شوند

طرفداران دنیل فارک در رده پایین ترین شاخص های اصلی تا کنون در این فصل قرار دارند ، در هر دو انتهای زمین تلاش می کندبه

FBGT9ZmXEAQHSj9.jpg

روز شنبه ، آنها میزبان یک برایتون هستند تیمی که پروازهای بلندی دارد ، بنابراین می تواند هفته ای دیگر بدون قهرمانی در لیگ برتر باشد.

تاتنهام

ممکن است بپرسید ؛ چرا اسپرز بعد از شکست هفته گذشته استون ویلا هنوز در رده “سرد” است؟

خوب ، با وجود اینکه نتیجه و عملکرد خوبی بر اساس اعداد (xG: TOT 1.92 – 1.37 AVL) ، در هفت بازی کامل تا کنون اسپرز مانند یک تیم تهدیدکننده سقوط عمل کرده است.

آنها بر اساس xGF در هر بازی به عنوان چهارمین تیم هجومی بدترین و بر اساس xGA در هر بازی سومین تیم دفاعی بدترین هستند.

همه این بدان معناست که آنها معیارهای اصلی در واقع در دوران حضور ژوزه مورینیو در سرپرستی اسپرز کاهش یافته است – شامل xPoints در هر بازی.

FBGTYaRWQAIULji.jpg

تا زمانی که چند عملکرد خوب پی در پی را مشاهده کنم که نشان می دهد گوشه چرخانده است ، پس آنها سرد خواهند ماند.

سفری به نیوکاسل در سوپر یکشنبه ممکن است بازی کاملی به نظر برسد تا بتواند بر روند پیروزی مقابل ویا پیروز شود ، اما تسخیر در سنت جیمز پارک یک فاکتور خوب را برای باشگاه به ارمغان آورده است که بازی سخت تری را رقم خواهد زد.

می توانید برنامه Infogol رایگان را در برنامه دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.