آمار و نتایج لیگ برتر | سرد و گرم کیست؟


کی HOT است؟

خط دفاعی منچسترسیتی

منچسترسیتی در حالی که در دربی منچستر از منچستریونایتد گذشت، کنترل کروز را در اختیار داشت و باز هم از نظر دفاعی فوق‌العاده خوب به نظر می‌رسید.xG: MUN 0.84 – 1.73 MCI).

تیم پپ در این دوره بار دیگر در این زمینه عالی بود، اجازه می دهد فقط 0.74 xGA در هر بازی و دریافت بیش از 1.0 xGA تنها در چهار بازی از 11 بازی لیگ. هیچ تیم دیگری اجازه کمتر از 1.15 xGA در هر بازی را نمی دهد.

اگر آنها به همین منوال ادامه دهند، طبق xG به شکستن رکورد طولانی فصل خود برای بهترین فصل دفاعی نزدیک خواهند شد. این اتفاق در سال 2018/19 رخ داد، جایی که آنها اجازه 0.70 xGA را در هر بازی دادند.

اورتون بازیکنان کلیدی خود را از دست داده است قبل از بازدید از اتحادو یک کلین شیت دیگر با توجه به نحوه بازی سیتی تعجب آور نخواهد بود.

وستهم

آیا باید وستهم را به عنوان مدعی قهرمانی جدی بگیریم؟

آنها پیروزی 3-2 مقابل لیورپول آنها را دیدیم که بالاتر از قرمزها صعود کردند و به مقام سوم رسیدند، تنها سه امتیاز کمتر از چلسی صدرنشین. بعید به نظر می رسد که آنها قهرمان لیگ برتر شوند، اما صعود به چهار تیم برتر یک احتمال واقعی است.

سطح پایداری که تیم دیوید مویس از ابتدای فصل گذشته به دست آورده است باید ستایش شود.

جالب اینجاست که پیش از الف سفر به وولوز این آخر هفتهشایان ذکر است که چکش ها در این دوره بهترین عملکرد خود را در جاده ها داشته اند.

آنها به طور متوسط ​​0.4 xGF بیشتر در هر بازی در سفر خود نسبت به خانه تولید کرده اند، در حالی که اجازه می دهند 0.25 xGA کمتر در هر بازی. مراقب گرگ ها باشید

چه کسی گرم است؟

READ  پنج هافبک برتر تمام دوران

چلسی

چلسی، رهبر فعلی لیگ، در خانه توسط برنلی قبل از تعطیلات، ناامید شد و تساوی 1-1 کرد، اگرچه نتایج بازی ها نشان دهنده تسلط آبی ها در بازی نبود.xG: 3.22 – 0.71 BUR).

تیم توماس توخل با پیشرفت فصل، علیرغم غایبان کلیدی، در خط حمله پیشرفت کرده است و میانگین 2.49 xGF در هر بازی در پنج بازی آخر لیگ خود را به دست آورده است.

در همان زمان آنها فقط 0.97 xGA برای هر بازی مجاز کرده اند – این فرآیند شایسته عنوان است.

انتظار می رود که چلسی نیز همانند آنها از روملو لوکاکو در این مسابقه استقبال کند به یک تیم لستر بروید که مسائلی دارند

کریستال پالاس

کریستال پالاس زیر نظر پاتریک ویرا به خوبی پیش رفت، با پیروزی های پشت سر هم 2-0 قبل از استراحت، آنها را به نیمه بالای جدول رساند.

در مجموع، آنها تحت هدایت سرمربی فرانسوی فوق‌العاده قوی بوده‌اند، و این با برنامه سختی بوده است و فقط یک بار در این فصل شکست خورده است.

در 11 بازی، ایگلز در 5 بازی از 6 بازی برتر فصل گذشته بازی کرده است.

بدون در نظر گرفتن آن بازی ها مقابل آن تیم ها، پالاس این بازی را انجام داده است میانگین 1.63 xGF و 0.90 xGA در هر بازی در شش بازی خود مقابل تیم هایی که هفتم یا پایین تر به پایان رساندند. که تاثیرگذار است.

آ سفر به برنلی تکلیف سختی خواهد بود، اما تیم ویرا در مکان خوبی برای رفتن به تورف مور قرار دارد.

باحال کیست؟

استون ویلا

پنج شکست متوالی در لیگ برای استون ویلا کافی بود تا راه خود را از دین اسمیت جدا کند و باشگاه از آن زمان استیون جرارد را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرد.

ویا در یک آشفتگی قرار داشت که به فصل گذشته بازمی گردد و مشکلات دفاعی یک مشکل آشکار بود. از اول ژانویه به بعد، فقط وست بروم اجازه xGA بیشتری نسبت به ویلا داد فصل گذشته (25 بازی).

READ  لیورپول و من سیتی برای افت امتیاز

مشکلات دفاعی در این فصل ادامه پیدا کرده است، در حالی که حمله آنها پس از فروش جک گریلیش در تابستان تاثیری نداشته است.

بنابراین، با روند xG آنها در این فصل خواندن 1.14 xGF و 1.68 xGA در هر بازی، تغییر لازم بود.

جرارد وظیفه دارد جلوی لغزش را بگیرد، اما تیم رنجرز او به خوبی سازماندهی شده بود و شکست دادن آن دشوار بود، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که او فوراً چیزی مشابه را تکرار کند، زیرا دفاع ویا بسیار نشتی داشت.

آ بازی خانگی مقابل برایتون تیمی که در حمله دست و پنجه نرم می کند می تواند یک بازی ابتدایی خوب را نشان دهد.

لیدز

لیدز از 6 بازی اخیر خود تنها 2 شکست را از دست داده است و زمانی که لستر در آخرین بازی خود به میدان رفت، تیم بهتری بود، اما هنوز علامت سوال باقی است.

آنها از نظر دفاعی در سطحی مشابه فصل گذشته هستند و فرصت های زیادی را به حریفان خود می دهند، اما حمله آنها همچنان با مشکل مواجه است.

تیم بیلسا میانگین دارد فقط 1.22 xGF در هر بازی و کمترین شانس بزرگ غیر قلمی (0.35 xG+) را در این فصل در لیگ ایجاد کرده اند.

این یک نگرانی در حال حرکت به جلو است، و به ویژه به عنوان آنها از یک تیم اسپرز دیدن می کنند احتمالا بعد از چند هفته حضور آنتونیو کونته از نظر دفاعی بهتر به نظر می رسد.

سرماخوردگی کیست؟

نیوکاسل

نیوکاسل از آمدن یک سرمربی جدید در طول تعطیلات بین المللی خبر داد و ادی هاو تنها تیمی را در چهار سطح برتر فوتبال انگلیس به دست گرفت که هنوز موفق به کسب پیروزی در این دوره نشده است.

READ  نکات لیدز یونایتد و آرسنال

مبارزات آنها در این فصل تعجب آور نیست وقتی به آمار و ارقام اصلی آنها نگاه کنیم، تنها نوریچ بدترین عملکرد را در تهاجمی و دفاعی نسبت به سرخابی ها در این فصل داشت.

xga-per-game-in-pl-10.png

دفاع بزرگترین نقطه ضعف آنهاست، و اینکه آیا هاو مرد مناسبی برای سفت کردن شرایط در انتهای زمین است یا خیر، باید دید.

شاید نگران‌کننده‌تر این واقعیت است که روند حمله آنها پس از یک شروع ثابت کاهش یافته است. آنها در شش بازی اول خود میانگین 1.37 xGF در هر بازی داشتند. در آنها پنج مورد آخر آنها میانگین 0.69 xGF در هر بازی داشته اند.

اولین بازی هاو می آید در سنت جیمز پارک مقابل برنتفورد، یک بازی بسیار بزرگ برای میزبان.

نورویچ

در حالی که نوریچ اولین برد خود را در فصل لیگ مقابل برنتفورد قبل از تعطیلات به دست آورد، دنیل فارک همچنان اخراج شد و یکی دیگر از مربیان اخراج شده – دین اسمیت – جایگزین شد.

اسمیت تیمی را برعهده می گیرد که با پنج امتیاز در انتهای جدول قرار دارد، اما یک امتیاز هم دارد هر معیار اصلی را پشتیبانی می کند; xGF در هر بازی، xGA در هر بازی، موقعیت‌های بزرگ بدون قلم ایجاد شده، موقعیت‌های بزرگ بدون قلم واگذار شده است.

اگر او بتواند ثروت آنها را تغییر دهد، یک موفقیت باورنکردنی خواهد بود.

دوره تصدی او شروع می شود در خانه ساوتهمپتوندین اسمیت پس از اخراج توسط استون ویلا پس از باخت 1-0 در سنت مری، در یک حرکت عجیب و غریب، در بازی های پشت سر هم با تیم های مختلف با همان حریف روبرو می شود.

می‌توانید برنامه رایگان Infogol را در سایت دانلود کنید IOS و اندروید مغازه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *