آرسنال برای گرفتن سه امتیاز در اورتون


کریستال پالاس – لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

پیش بینی الگوی این مسابقه بسیار آسان است. روی هاجسون در حالی که لیورپول می خواهد انرژی را بالا ببرد و در لبه محوطه کاوش کند ، در یک بلوک عمیق کاخ خواهد نشست و به دنبال جذب فشار خواهد بود. تاتنهام هاتسپور در اواسط هفته بی سر و صدا در انجام این کار موثر بود ، و همچنین با ایجاد سه فرصت بزرگ میلی متر فاصله داشت – یک پاس کوتاه کوتاه ، یک لمس کمی سنگین – از باز کردن دفاع لیورپول در چند مورد

مدافعان میانی لیورپول در حالی که مراحل پیشروی را پشت سر می گذارند ، در یک خط بالا قرار خواهند گرفت ترنت الكساندر-آرنولد به ضد حمله Eberichi Eze و Wilfried Zaha حمله می کنه.

توپ های بلند خارج از خط دفاع برای میهمان مشکل ساز خواهد شد و با داشتن تیم خوب هاجسون در چنین فرم خوبی می توان وقفه های سوراخ کننده را پیش بینی کرد.

با این وجود ، ترکیب 4-4-2 Spurs فرصت های زیادی برای ساخت وسط در لیورپول ایجاد کرده است. همانطور که سادیو مانه و محمد صلاح در زمین فرو می رفتند ، کورتیس جونز و روبرتو فیرمینو کمک کردند تا آسیب پذیری یک هافبک دو نفره. کریستال پالاس احتمالاً در کششهای طولانی این مسئله ، به معنای گل در دو انتهای زمین ، از یک مسئله مشابه رنج خواهد برد.

ساوتهمپتون – منچسترسیتی
شنبه ، ساعت 15:00
در Amazon Prime زندگی کنید

شاگردان پپ گواردیولا همچنان بیش از حد منفعل به نظر می رسند ، هم پاس های بسیار کم سرعت کناری را در اختیار دارند و هم در زمان از دست دادن توپ فشار کافی ندارند. این اجازه می دهد تا حریف سر خود را بالا بکشد و بشکند ، و همچنین محکم بنشیند و فضا را در یک سوم نهایی به حداقل برساند.

آخرین تیمی که سیتی می خواهد با این تیم روبرو شود بی حال – وقتی خستگی منجر به تساوی متوالی می شود – یک ساوتهمپتون پرانرژی است.

آنها در درون خود مقابل آرسنال بازی کردند ، اما این تا حدودی به دلیل 3-4-3 بود که با آن روبرو شدند (در مورد آن در زیر). برای این یکی ، شکل گیری 4-2-2-2 رالف Hasenhuttl با هدف هدف قرار گرفته است فشار دادن تله ها به احتمال زیاد ریتم من سیتی و وقفه های انفجاری آنها – که از طریق مرکز هدایت می شوند – را مختل کند ، رودری و ایلکای گوندوگان را بیش از حد نرم به نظر می رساند.

READ  لیگ برتر و جام کارابائو در این 6/1 تقویت شد

جیمز وارد-پروز با این دو وینگر همراه خواهد شد که با کاهش قدرت ، می تواند به سرعت به یک همکاری موقت مدافع میانی سیتی برسد. ساوتهمپتون اول از همه خواهد بود توپ دوم و تیزتر در این چالش ، اشاره به برد ساوتهمپتون.

pep Guardiola sad 1280.jpg

اورتون – آرسنال
شنبه ، ساعت 17:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

آرسنال در تساوی 1-1 برابر ساوتهمپتون بسیار بهتر بود ، دلیل اصلی این امر این بود که Mikel Arteta دوباره به دورگه برگشت 3-4-3 / 4-3-3 تشکیلاتی که او را برای پایان فصل گذشته بسیار موفق کرده بود. در این شکل ، بوکایو ساکا در میانه میدان دفاع چپ و هافبک میانی پرواز می کند در حالی که کایران تیرنی به عنوان مدافع میانی همپوشانی بازی می کند.

این دو مشکل ساوتهمپتون را به وجود آورد و با پایین آمدن پیر امریک اوبامیانگ از موقعیت چپ جلو ، مهاجمان آرسنال اغلب در فضاهای جالب توجهی بین خطوط قرار می گرفتند. اورتون علی رغم ثبت دفاعی قوی در اواخر دوره ، حساس به این مسئله است. کارلو آنچلوتی 4-3-3 دارد گیلفی سیگوردسون در سمت راست یک خط میانی سه.

کار موقعیت او به عنوان یک هافبک عمیق تر به اندازه کافی خوب نیست و با ساکا ، تیرنی و اوبامیانگ که همه هوشمندانه در اطراف او حرکت می کنند ، این یک منطقه مشکل جدی برای تافی ها است. به احتمال زیاد یک خواهد بود بازی فشرده شانس مشخصی برای هر دو طرف ندارد – اما آرسنال از طریق ساکا امتیاز خوبی دارد.

تاتنهام – لسترسیتی
یکشنبه ، ساعت 14:15
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

READ  ویلا برای خراب کردن روز بزرگ سام

Brendan Rodgers مطمئناً حالا که جانی ایوانز از محرومیت برگشته است به ترکیب 3-4-2-1 باز خواهد گشت. تیم او در نیمه هفته 4-2-3-1 مقابل اورتون بسیار ضعیف بود و خواهد بود راحت شد برای بازگشت به ساختاری که جیمز مدیسون و جیمز جاستین در هفته های اخیر برتری داشته اند. مدیسون ، که توسط چندین بدن به طور متمرکز پشتیبانی می شود ، تمایل دارد در این شکل گیری بهترین عملکرد را داشته باشد.

و جاستین در پیروزی 3-0 برابر برایتون عالی بود ، با هم تداخل دارند از جناح راست عقب برای رسیدن به اواخر حرکت و چرخش از داخل محوطه جریمه. او عامل اصلی پیروزی کوچک لستر در ورزشگاه تاتنهام است.

تاتنهام احتمالاً برای این بازی به نتیجه 4-3-3 منتقل خواهد شد ، این بدان معناست که یک مسابقه ناخوشایند و کم امتیاز است زیرا دو تیم بسیار باریک یکدیگر را لغو می کنند. مطمئناً به این نکته کمک نمی کند که هر دو مدیر از یک امتیاز راضی باشند ، به این معنی که لستر سیتی و اسپرز به ترتیب مواضع دفاعی را برای نفی هونگ مین سون و جامی وردی در اختیار خواهند گرفت. همانطور که بازی است به داخل مکیده، این می تواند فضای بیشتری برای جاستین با فرم ایجاد کند. در نهایت تساوی محتمل ترین نتیجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.