آخرین شانس لیگ برتر – پنج چیزی که از gameweek 6 آموخته ایم


1) “هت تریک بامفورد” بعید به نظر می رسد دونده کفش طلایی باشد

وقتی لیدز یونایتد آنها را تأیید کرد برگشتن در لیگ برتر ، صاحب نظران به سرعت به پاتریک بامفورد پریدند و ادعا کرد که برای گلزنی در پرواز برتر تلاش می کند. پس از شش بازی ، این کلمات در مجموع با شش گل در گلوی افراد بی ایمان وی رد و بدل شده است. مارسلو بیلسا اعتقاد زیادی به بامفورد نشان داده است و مهاجم به سبک خود رئیس خود را پس می دهد.

فقط دومینیک کالورت لوین و هونگ مین سون بیشتر از این بازیکن 27 ساله گلزنی کرده اند. بامفورد به همان تعداد گل های برنلی و شفیلد یونایتد در 10 بازی اول خود پس از مهاجم لیدز به ثمر رسانده است اولین هت تریک خود را انجام داد از مارس 2018 که سه بار برای میدلزبرو به لیدز گل زد.

لیدز به عنوان موفق ترین تیم از سه تیم صعود شده شناخته شد ، اما تعداد کمی انتظار داشتند که آنها از شش مسابقه ابتدایی خود 10 امتیاز داشته باشند. طرف مارسلو بیلسا هستند 5/15.8 تا در شش تیم برتر به پایان برسد در پایان فصل اول بازگشت به پرواز برتر.

در مورد بامفورد ، او 76.0 ساله بود که سه بار در استون ویلا روز جمعه گلزنی کرد و اکنون نیز حضور دارد 25/126.0 بهترین گلزن، در 349/1350.0. به نظر می رسد که این یک شرط جالب باشد ، اما لستر نیز چنین قهرمانی در لیگ برتر 2015/16 را داشت و همه ما می دانیم که چگونه این اتفاق افتاد. بامفورد به دنبال افزودن تعداد گل های چشمگیر خود در دیدار میزبان روباه ها در جاده الند دوشنبه آینده است.

2) شش بازی انجام شده و فولام دچار مشکل شده است

یک امتیاز از شش بازی اول فولام ، شروعی نیست که باشگاه تصور می کرد و صعود از پایین جدول برای مدیر آسان نخواهد بود اسکات پارکر. یکی از دلایل سقوط آنها دو فصل پیش ، بزرگ بودن تیم آنها بود و اینکه نتوانستند بهترین های XI را پیدا کنند ، مسئله ای بود.

READ  ویا و اورتون هر دو می توانند شکست بخورند

تاریخ در خطر تکرار این فصل در Craven Cottage است. هواداران تیم هایی که در انتهای اشتباه جدول دست و پنجه نرم می کنند ، غالباً در جای دیگری به دنبال امید هستند تا سه تیم از آنها بدتر را شناسایی کنند ، اما حتی فداکارترین هوادار فولام نیز برای انجام این کار تلاش می کند و آنها الان فقط 1/31.32 برای بازگشت به مسابقات قهرمانی.

بازی روز شنبه خانگی با کریستال پالاس یک بازی پارکر بود و احتمالاً یک پیروزی را هدف قرار می داد ، اما آنها 2-1 شکست خوردند. حتی یک هدف تسلیت دیرهنگام از تام کایرنی روحیه تیم را بالا می برد زیرا آنها دوشنبه آینده در یک بازی دیگر که باید در Craven Cottage انجام شود ، توجه خود را به West Brom معطوف می کنند.

نه فولهام و نه باگیس قادر به از دست دادن آن بازی نیستند زیرا فشار بر هر دو مدیر سطح بالای بازار ایجاد می شود تا نفر بعدی برای ترک پست خود باشند. پارکر است 4/9 که اولین مدیر لیگ برتر است که میزهای خود را پاک می کند در حالی که اسلاون بیلیچ در 11/4 دوم است.

3) تجارت به طور معمول برای قهرمانان بدون VVD

FPL Defenders Van Dijk.jpg

هر کسی که فکر از دست دادن یک مدافع اصلی است ویرجیل وان دیک تضعیف دفاع عنوان لیورپول ممکن است متوقف شود زیرا آنها از 1-0 به پیروزی رسیدند تا شفیلد یونایتد را در آنفیلد شکست دهند (قرمزها برای پیروزی از پشت یک مسابقه شوت 13/2 بودند).

سه امتیاز تیم یورگن کلوپ را به رده دوم جدول رساند و با اورتون پیشرو که می دید شروع 100٪ خود را در این فصل پس از باخت 2-0 در ساوتهمپتون به پایان می رساند ، در رده 13 امتیاز قرار گرفت.

فابینیو نقش هافبک خود را خالی کرد تا ون دیک را در خط دفاعی لیورپول جایگزین کند و پس از دریافت پنالتی در دقیقه 13 که باعث برتری زودهنگام تیغه ها شد ، این بازیکن برزیلی به هواداران سرخ پوشان اطمینان داد که در حالی که وان دیک غایب خواهد بود ، عدم حضور هلندی نباید آنها را از بین ببرد. امید به فصل.

READ  گلزنی لوکاکو در آرسنال

در انتهای زمین ، به نظر می رسد دیوگو جوتا با جذب اخیر خود در آنفیلد با دو گل لیگ از جمله برنده شنبه بسیار خوب زندگی کرده است. سرخ پوشان ممکن است این واقعیت را بپذیرند که قصد دارند در این فصل گل دریافت کنند ، اما آنها دارای یک قدرت حمله هستند که باید گل های کافی تولید کند تا ارزش آنها برای یک عنوان پیاپی دوم در 8/152.9.

برای کسانی که هنوز فکر می کنند مصدومیت ون دیک تأثیر بسیار بیشتری خواهد داشت ، 8/564/1 قرار دادن در یک سطح 2 بالا ممکن است یک پیشنهاد جذاب باشد.

4) Solskjaer باید فرمول پیروزی را برای چهار مقام برتر پیدا کند

این ممکن است یک فصل جدید باشد ، اما سازگاری همچنان یک مسئله است برای منچستر یونایتد. به نظر می رسد هر هفته فشارها بر اوله گونار سولسکایر فشار می آورد قبل از اینکه او بتواند با یک پیروزی خیره کننده مانند پیروزی 2-1 هفته گذشته در پاریس سن ژرمن در لیگ قهرمانان ، وقت بیشتری بخرد. تساوی بدون گل در خانه چلسی به خودی خود جای نگرانی نیست ، اما بازگشت هفت امتیاز از پنج بازی ابتدایی آنها در لیگ برتر بسیار جذاب است.

امضای جدید ادینسون کاوانی تقریباً اولین بازی خود در یونایتد را با یک ضربه با یک گل رقم زد و سولسکایر امیدوار است کاوانی زودتر از اینها بتواند در جمع گل ها قرار بگیرد. اگر اینگونه نباشد ، گرمای مدیر بیشتر می شود.

اگر قرار باشد تیمش از جدول بالا برود ، Solskjaer به سرعت به پیروزی نیاز دارد و شخصیت و شخصیت تیم در یک بازی خانگی با آرسنال و سفر به اورتون در مرحله بعدی برای شیاطین سرخ مورد آزمایش قرار می گیرد.

شکست در هر دو بازی می تواند Solskjaer را به درب خروج در اولدترافورد نزدیک کند. نروژی مدتی نزدیک به راس مدیر بعدی بوده است که مدتی پست خود را ترک کرده و او در حال حاضر 11/2 است تا جایگزین شود.

READ  نکات RB Leipzig - منچستر یونایتد

در حال حاضر یونایتد به نظر نمی رسد طرفی باشد که بتواند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرد – آن ها هستند 7/474/2 درست کردنش – و برخی ممکن است علاقه مند به قرار دادن آنها در شانس برای 5 پایان برتر.

5) ساوتهمپتون به خاطر پایبندی به هاشنهتل پاداش گرفت

Ralph Hasenhuttl 1280.jpg

چه تفاوتی در یک سال ایجاد می کند. در 25 اکتبر 2019 ، ساوتهمپتون در خانه با نتیجه 9-0 توسط لسترس خجالت کشید. در همان روز ، 12 ماه بعد ، مقدسین با نتیجه 2-0 اورتون را شکست دادند و آخر هفته را در رده ششم جدول لیگ برتر به پایان بردند.

لباس ساحل جنوبی پس از آن چکش زدن توسط لستر و آینده مدیر رالف هازنهوتل که بر روی ستون های زیادی در روزنامه ها حاکم بود ، به هفدهم رسید و یک موضوع کاملاً بحث شده در برنامه های تلفنی در ایستگاه های رادیویی ملی بود. اخراج اتریشی برای ساوتهمپتون آسان بود ، اما آنها شجاعانه تصمیم گرفتند که به او پایبند باشند و تصمیم آنها نتیجه داد.

Hasenhuttl در حال کسب بهترین نتیجه از ترکیب بازیکنان خود است ، چیزی بیشتر از مهاجم دنی اینگس که 22 گل او به مقدسین کمک کرد تا فصل گذشته را در جایگاه یازدهم به پایان برسانند. این بهترین شروع ساوتهمپتون در یک فصلی در شش سال گذشته است که آنها در رده هفتم قرار گرفتند ، با دو امتیاز از مقام ششم خجالتی است.

حفظ جایگاه آنها در شش تیم برتر این بار دشوار خواهد بود ، اما در روز آنها ، این ساوتهمپتون می تواند هر تیمی را شکست دهد. آنها اولین تیمی بودند که در این فصل اورتون را شکست دادند و در پایان فصل گذشته منچسترسیتی را با نتیجه 1-0 شکست دادند.

مدیران اغلب می گویند جدول لیگ تا بازی دهم شکل نمی گیرد ، اما در حال حاضر اوضاع برای ساحل جنوبی خوب است 9/1 برای رسیدن به شش نقطه برتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *