آبی ها می توانند شهروندان را دور نگه دارند

چلسی در اسپرز تحت تاثیر قرار گرفت

چلسی لیگ بدون شکست خود در لیگ برتر را به 5 بازی رساند توماس توخلتیمش آخر هفته گذشته به طور شایسته تاتنهام را شکست داد. آبی پوشان بعد از اینکه در نیمه اول هیچ شوت روی دروازه نداشتند ، سیستم را تغییر دادند و بعد از استراحت مانند تیم متفاوتی به نظر می رسیدند و در نیمه دوم سه گل بدون پاسخ به ثمر رساندند تا به افتخارات برتر دست پیدا کنند.

آبی ها چهار دقیقه پس از شروع مجدد ، هنگامی که حساب کاربری خود را باز کردند تیاگو سیلوا از گوشه مارکوس آلونسو راهی خانه شد. جایگزین نیمه وقت نگوگو کانته دومین گل را با اولین گل خود در 49 بازی در لیگ به ثمر رساند ، اگرچه تلاش طولانی مدت او یک انحراف بزرگ را به همراه داشت آنتونیو رودیگر در زمان مصدومیت گوشه پایینی را پیدا کرد تا پیروزی کامل شود.

توخل در صحبت های بعد از بازی گفت: “ما خیلی شلخته بودیم ، در 45 دقیقه اول به اندازه کافی تیزهوش نبودیم. آنها با انرژی زیادی به دربی نزدیک شدند و ما کمی کمبود داشتیم. ما بیش از حد به مهارت ها اعتماد کردیم ، اما نه فقط در مورد بازی ماهرانه – ما همچنین باید با سرعت و شدت کار تحت تأثیر قرار دهیم و باید برای کسب نتیجه بهتر قدم برداریم. و این همان کاری است که ما انجام دادیم. “

انتظار می رود ادوارد مندی و کریستین پولیسچ برای جدال شنبه به جمع بازیکنان بازگردند.

READ  نکات وستهام مقابل کریستال پالاس

شهر شلیک نمی کند

یک خجالتی عجیب شات شهر منچستر هفته گذشته نتوانست راهی صعود از تیم ساوتهمپتون را پیدا کند ، زیرا سیتیزن ها در اتحاد با تساوی بدون گل کمی پیش رفتند. پپ گواردیولاگروهش که تا دقیقه 90 یک شوت به سمت دروازه مهار نکرد ، در اختیار توپ بود و در زمان نمایش ناامید کننده جرقه معمول خود را در مناطق رو به جلو نداشت.

می توان گفت که سیتی حتی خوش شانس بوده است که سهمی از غنایم را بگیرد. هنگامی که بازدیدکنندگان در ساعت مشخص شده بودند یک پنالتی دریافت کردند کایل واکر به دلیل قرار دادن آدام آرمسترانگ در محوطه جریمه اخراج شد ، اما هر دو تصمیم با مداخله VAR لغو شد. در همین حال ، سیتی در اواخر توپ را در تور داشت ، هر چند رحیم استرلینگ آفساید اعلام شد

این تساوی باعث می شود سیتی سه امتیاز از رهبران عقب بماند و گواردیولا اعتراف کند که تیمش در بهترین حالت خود نبوده است. او گفت: “ما در ساختمان خوب نبودیم و با پاس های خود توپ های ساده را از دست دادیم زیرا زیرک نبودیم و کمی شل و ول بودیم. ما به دلیل روند خود ، بازی نکردیم و توپ های بهتری برای بازیکنان ایجاد کردیم ، برنده نشدیم. بازیکنان جلو خوب نبودند. “

شهروندان دارای تعدادی از نگرانی های آسیب ورود به مسابقه شنبه Aymeric Laporte ، John Stones ، Rodri ، Ilkay Gundogan و Oleksandr Zinchenko همگی منتفی هستند ، یا برای سفر به پایتخت تردیدهای بزرگی محسوب می شوند.

READ  پیش نمایش لیگ برتر: شانس مسابقه اخراج

از زمان انتصاب توماس توخل ، چلسی در هر سه دیدار با منچسترسیتی پیروز شده است. آبی ها در بازی برگشت خود در جام حذفی ، در آخرین بازی خود در لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان ، پیروز شدند. جالب اینجاست که هیچ یک از 12 دیدار گذشته لیگ برتر بین این دو در همه جا به پایان نرسیده است.

چلسی 2.825/9 در ابتدای راه خود تا سال 2021/22 متحمل شده اند اما با وجود سفرهای خود به لیورپول ، آرسنال و اسپرز در پنج بازی لیگ بدون شکست باقی مانده اند. سابقه آبی پوشان تحت هدایت توخل در برابر حریفان نخبه همچنان قوی است زیرا میزبان در بازی های لیگ قهرمانان W12-D3-L2 و در برابر تیم های Big Six باز می گردد.

شهر منچستر 2.8615/8 در دو بازی از پنج بازی خود در لیگ برتر در این فصل موفق به گلزنی نشده اند ، به همان میزان که در 30 بازی قبلی خود در این رقابت ها به ثمر رسیده بودند. با این وجود ، سیتیزن ها در معیارهای داده های عملکرد ، تحت تاثیر قرار گرفته اند ، برای موقعیت ها بالای دروازه نشسته اند ، شوت ها و گل خورده در حالی که فقط لیورپول موقعیت های بیشتری برای دروازه بان ایجاد کرده است.

تمایل چلسی برای تحت فشار نگه داشتن مسابقات تحت هدایت توماس توخل پوشیده نیست زیرا آبی ها مشتاق کنترل مسابقات تا آنجا که ممکن است هستند.

وندلندی ها پنج بازی از 7 بازی خود در لیگ مقابل شش تیم بزرگ را با تولید آلمانی دیده اند زیر 2.5 گل 1.825/4، با چهار مورد از این مسابقات که بیش از یک اعتصاب انفرادی وجود نداشت.

با توجه به این که منچسترسیتی به طور بالقوه تعدادی از پرسنل اصلی خود را در ستون فقرات از دست داده است ، بعلاوه شکست های اخیر مقابل چلسی در خاطره ها باقی مانده است ، پپ گواردیولا با توجه به آنچه در خطر است می تواند رویکرد محتاطانه تری در استمفورد بریج داشته باشد. با این حساب ، مخالفت با یک مسابقه با امتیاز بالا در پایتخت جذابیت زیادی دارد.

READ  یک چلسی در یک شرط بندی آخر هفته 18/1 تیتر اول را برد

با این حال 1.7511/8 موجود در شانس دوگانه چلسی و کمتر از 3.5 گل زاویه ای چشم نواز است تنها دو بازی از 36 بازی آبی ها در تمام رقابتها در دوران توخل ، چهار گل یا بیشتر به ثمر رسانده است و میزبان توانایی خود را در به نمایش گذاشتن عملکردهای مثبت در بازیهای مهم 9 ماه گذشته ثابت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *